044 333 43 25

Телефони:

(044) 333 43 25

(067) 814 95 62

(050) 180 30 39

(093) 170 58 62

Зателефонувати мені

Електронна адреса:

info@prana.com.ua

Графік роботи call-центра:

Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд

Будні:

9:00 - 20:00

Вихідні:

10:00 - 16:00

Контактна інформація

Рекуператори Прана - офіційний центр продажів

Кожен день ми продаємо і встановлюємо побутові рекуператори ПРАНА. Для нас це означає що кожен день ми маємо можливість допомогти людям дихати свіжим повітрям, економити на опаленні, і зберігати своє здоров'я і здоровий клімат в приміщенні.

Чому офіційний центр продажу?

 • у нас завжди є установки Prana в наявності
 • наші фахівці змонтували вже не одну сотню побутових рекуператорів
 • ви отримуєте офіційну гарантію на рекуператор Prana, і на монтаж
 • встановлюємо рекуператори Prana по готовому ремонту
 • Ви можете подивитися і послухати як працює рекуператор у нас (Київ, Академіка Булаховського, 2/1, Київ, Микільсько-Слобідська, 4В, оф. 167, Одеса, Академіка Вільямса, 1В)
 • рекуператор "під ключ" - консультація, підбір, алмазне буріння, установка, запуск і післяпродажний супровід.

Модельний ряд Прана

Побутові рекуператори

Найкращі рекуператори Prana

Код: 128378

Рекуператор PRANA 150

11 154 грн
Код: 128381

Рекуператор PRANA 200 G

12 126 грн
Код: 128379

Рекуператор PRANA 200 C

14 508 грн
Код: 128382

Рекуператор PRANA 250

24 012 грн
Код: 128383

Рекуператор PRANA 340А

Код: 128384

Рекуператор PRANA 340S

39 084 грн
Код: 160581

Рекуператор PRANA 150 ECO ENERGY

15 912 грн

Всі товари

Приховати

Керуй за допомогою мобільного додатку

Питання та відповіді

Що являє собою рекуператор?

Рекуператор вважається ефективним рішенням для створення повноцінної системи вентиляції. Функціонує за наступним алгоритмом: спочатку видаляє нагріте кімнатне повітря, передаючи тепло подається ззовні свіжому повітрю з вулиці, що проходить через теплообмінник.

Взимку моделі Prana зберігають до 91% тепла. А влітку вони зберігають приємну прохолоду. Для вас це несе відразу кілька переваг. По-перше, при наявності даного пристрою можна купувати менш продуктивний кондиціонер (тобто більш дешевий). По-друге, ви зможете економити на оплаті за світло, оскільки моделі Prana споживають в середньому до 30 Вт/год.

Що таке рекуператор Prana?

Даний пристрій являє собою вентиляційну систему припливно-витяжного типу. Монтується в спеціальному отворі стандартного діаметру (150мм, 200мм, 340мм) в стіні, що виходить на вулицю (його роблять заздалегідь методом алмазного свердління). Тобто, монтаж виконується так, щоб однією стороною рекуператор виходив на вулицю, а інший – в кімнату. За рахунок цього і забезпечується повноцінний повітрообмін. Сам пристрій ховається в стіні, видимими залишаються лише решітки.

Вентиляція кімнати здійснюється наступним чином. Рекуператор Prana витягує кімнатне повітря і виводить його назовні. І паралельно з цим - подає повітряний потік з вулиці. При необхідності він нагрівається до оптимальної температури, і тільки потім подається в приміщення.

У літній сезон вентиляція працює вже в режимі кондиціонування. Тобто відбувається рівно протилежний процес.

Що таке Prana?

Prana (або так зване "пране") – це вид життєвої енергії і сили. Відомо, що від неї залежить психічна та імунна стійкість людей. Ось чому людям, дихаючим штучним повітрям, дають збільшений відпустку. Наприклад, космонавтам або льотчикам. Причому - з путівкою в санаторій, розташований в сосновому лісі або на узбережжі моря.

У офісних працівників теж часто виникає бажання подихати свіжим повітрям. Хоч він насправді забруднений (що є звичайним явищем для міст). Саме недолік "прани" знижує продуктивності праці і викликає підвищену стомлюваність.

Для сім'ї з 3 осіб нормальний повітрообмін – 5 кубометрів на годину. Тільки за таких умов вона отримуватиме необхідну кількість "прани". Обов'язкова умова - щоб повітря надходило тільки ззовні, а довжина воздуховода не перевищувала більше 1 м.

Якими перевагами володіють системи вентиляції Прана на відміну від інших систем?

Рекуператор розроблений для усунення негативних явищ, які пов'язані з "синдромом хворої будівлі":

 • надлишковим рівнем вологи;
 • цвіллю;
 • грибком.

І заодно для створення оптимального мікроклімату - як для роботи, так і для відпочинку.

При створенні обладнання виробник використовував власні розробки. І, звичайно ж, враховував наявний досвід у сфері. Тому моделі Прана отримали незаперечні переваги:

 1. Компактність. Пристрій ховається в стіні. Видимими залишаються тільки решітки з боку фасаду і зсередини кімнати. А це дозволяє економити корисний простір в приміщенні.
 2. Простота установки. В середньому монтаж виконується за 2 години.
 3. Теплообмінник з міді. Вона вважається прекрасним провідником тепла і є природним антисептиком, що запобігає розмноженню бактерій. Також мідь не боїться іржі і є довговічним матеріалом.
 4. Ніяких витратних матеріалів. Фільтрів та інших змінних елементів тут немає, тому міняти нічого не доведеться.
 5. Простота обслуговування. Завдяки функції самоочищення рекуператор не потребує особливого обслуговування. Все, що потрібно – раз в 2 роки почистити теплообмінник (на це потрібно від сили 15 хвилин).
 6. Економне енергоспоживання. Рекуператор Prana споживає від 32 до 94 Вт/ч. Точне енергоспоживання залежить від конкретної моделі.
 7. Зручне управління. Виставляти потрібні настройки можна за допомогою пульта ДУ або димера (спеціального вимикача).
 8. Нічний режим. Пристрій можна залишити включеним на ніч, вибравши безшумний режим роботи.

Також виробник дає офіційну гарантію на всі моделі - 2 роки.

Які основні відмінності між рекуператором Prana і реверсним провітрювачем?

Реверсні провітрювачі по черзі то видаляють кімнатне повітря, то притягують свіже з вулиці. І для їх коректної роботи потрібно 2 асинхронні установки. Одна буде функціонувати на витяжку, інша-на приплив.

А рекуператор Прана виконує обидві функції одночасно. Це його головна фішка.

Через особливості роботи реверсні установки монтують попарно. Рекуператор ж являє собою самостійне обладнання, тому в приміщення монтується тільки один компактний пристрій.

Є різниця і в ККД. У моделей Prana він стабільно високий. Наприклад, рекуператор Prana-150 Eco Life має 94% ККД.

У реверсних провітрювачів ККД доходить до пікового моменту. А після цього зменшується з кожною наступною секундою. В результаті теплообмінник починає остигати і вуличне повітря прогрівається гірше.

Які відмінності рекуператора від сучасного кондиціонера?

Кондиціонер призначений для створення комфортної прохолоди в літній сезон. Якщо це інверторна модель - тоді він може ще генерувати тепло в зимовий час. Але приплив свіжого повітря вона не забезпечує. Так, у деяких кондиціонерів є така функція, але вона йде лише як доповнення і в основний функціонал кліматичної техніки не входить.

Рекуператор ж призначений саме для створення повноцінної вентиляції приміщення. Він підтримує 2 функції: приплив і витяжку повітря. Причому зі збереженням тепла або прохолоди (дивлячись, що потрібно).

Також спліт-система оснащена фільтрами, які з часом накопичують пил. У них же часто розмножуються бактерії. Тобто, вони можуть стати небезпечними для здоров'я людей. Кондиціонер має безліч додаткових функцій, але вони збільшують його кінцеву вартість. А на практиці застосовуються ці опції вкрай рідко.

Дозволяється використання рекуператора одночасно зі спліт-системою. Кондиціонер буде відповідати за створення прохолоди, а рекуператор – за збереження цієї прохолоди і подачу свіжого повітря з вулиці.

Чи може рекуператор замінити кухонну витяжку?

Дане обладнання заборонено монтувати над плитою. Тому замінити їм кухонну витяжку не вийде. Але можна встановити його на кухні в якості помічника для більш ефективної вентиляції.

Чи допомагає вентиляційна система Prana уникнути отруєння чадним газом?

Завдяки рівномірному розподілу повітряних потоків зворотної тяги від роботи рекуператора немає. Відповідно, запахи з кухні по всій кімнаті, розповзатися не будуть. Тому при наявності рекуператора ймовірність отруєння газом-мінімальна. Ризик є тільки при наявності незбалансованої вентиляції в будинку.

Чи комплектується рекуператор Прана фільтрами і сітками?

Фільтрів у даного обладнання немає. Вони постійно накопичують пил, в них можуть розмножуватися бактерії.... Це робить їх більше шкідливими, ніж корисними.

Плюс фільтри треба періодично міняти. А більшість споживачів цього не роблять: або ціна не по кишені, або забувають. Та й зазвичай фільтри змінюють не для ефективного очищення повітря, а щоб продовжити термін служби самого пристрою.

Захист від утворення бактерій і мікробів забезпечується за рахунок властивостей мідного теплообмінника. Використання цього матеріалу і дозволило виробнику відмовитися від фільтрів.

Що стосується спеціальних сіток, то виробником передбачені вентиляційні решітки. Вони запобігають потраплянню всередину кімнати комах, пуху та інших частинок. Але при цьому ніяк не впливають на якість повітря.

Чому у рекуператора Prana немає електронного іонізатора?

Рекуператор - прямоточна вентиляційна система. Тобто, повітря потрапляє в кімнату по максимально короткому шляху і зберігає свій іонний склад. Та й коли він проходить через мідні пластини, то за рахунок її природних властивостей створюється статична енергія.

Електронний іонізатор же генерує "штучні іони", які не так корисні для здоров'я людини. Тому і необхідності в його установці немає.

Чи утворюється в рекуператорі конденсат?

Так, тут може утворюватися конденсат. Але моделі Прана мають особливу конструкцію, а тому він утворюється в невеликій кількості.

Також будь-який рекуператор Prana встановлюється під нахилом 3-5°. За рахунок цього весь конденсат природним методом видаляється назовні - через спеціальні канали.

Чи є ризики обмерзання вентиляційної системи - рекуператора Прана взимку?

Рекуператор Prana розрахований для роботи при температурі до -15°C. При експлуатації в таких умовах ще не було жодного випадку обмерзання.

Додатково виробником передбачена опція "міні-догрів"(наприклад, у рекуператора Prana-150 або рекуператора Prana-200 G). Вона розширює температурний діапазон, роблячи експлуатацію більш комфортною.

Скільки електроенергії споживає рекуператор Prana?

Енергоспоживання залежить від моделі. І заодно від обраного режиму роботи. Всього даний параметр може становити від 6 Вт/год до 310 Вт/ч.

Наприклад, рекуператор Prana - 200 C споживає 12-55 Вт/год. а рекуператор Prana - 250 - від 20 Вт/год до 120 Вт/год.

Який об'єм повітря здатний подавати і витягати рекуператор Prana?

В середньому Рекуператор може подавати від 25 до 550 м3/год свіжого повітря. А витягати від 20 до 500 м3/год кімнатного повітря.

Наприклад, рекуператор Prana - 150 Eco Energy подає 115 м3/год повітря, а витягує - 105 м3/год повітря. Рекуператор Prana - 200 C Eco Energy більш потужний, і у нього дані показники становлять 235 м3/год і 220 м3/год відповідно.

Скільки тепла здатна зберігати припливно-витяжна система вентиляції - рекуператор Прана?

Коефіцієнт теплозбереження рекуператора Prana становить 91%. Це означає, що він зберігає до 91% тепла.

Наскільки шумним є рекуператор Prana?

Шумові характеристики рекуператора Prana залежать від обраного режиму. При макс. режимі і віддаленості на відстані 3 м від обладнання рівень шуму становить до 24 дБ. А це рівноцінно шуму побутової спліт-системи. Наприклад, рекуператор Prana-200 C Eco Life працює на рівні 22-38 дБ.

У нічному режимі шум ще менше - 13 дБ.

Чи пропускає рекуператор Прана зовнішні шуми?

Рекуператор Prana пропускає зовнішні шуми, але при цьому ефективно їх приглушує. Надходять звуки приблизно в 7 разів тихіше від початкових.

Чи потрапляє пил з вулиці в кімнату через вентиляційну систему - рекуператор Prana?

Пристрій встановлюється практично під стелею. Тому ризик, що в кімнату потрапить пил з вулиці не вище, ніж через звичайну кватирку. Але тут додатково передбачені вентиляційні решітки, які не дають комахам залетіти всередину, а також затримують пух та інші частинки.

Чи потребує рекуператор Prana обслуговування?

По суті, рекуператор - самоочисне обладнання. Але обслуговування він все ж потребує: раз в 2 роки треба проводити сервісні роботи (в промислових районах – частіше).

Виконуються вони гранично просто. Потрібно відкрити внутрішню решітку, дістати теплообмінник і провести вологе чищення. Потім висушити теплообмінник і поставити його назад.

На все про все йде максимум 15 хвилин. Зрозуміло, перед сервісним обслуговуванням треба попередньо відключити рекуператор від електромережі.

Чи запобігає рекуператор Прана утворення цвілі і грибка після монтажу склопакета?

Щоб боротися з цвіллю і грибком, потрібно усунути причини їх утворення. Зазвичай вони з'являються через погану вентиляцію в приміщенні. А якщо встановити пластикові вікна – це ще більше погіршує ситуацію. Також не забувайте про вологу, яка утворюється на кухні і у ванній кімнаті.

Виходить, що в будинку створені оптимальні умови для появи цвілі. А потім - і грибка. В результаті в приміщенні зменшується вміст кисню і збільшується частка вуглекислого газу – що погано позначається на вашому здоров'ї.

Існуючу цвіль рекуператор Прана не знищить. Рівно як і грибок. З ними доведеться боротися вручну, обробляючи ці місця спеціальними засобами.

Але надалі рекуператор Prana забезпечить нормальний повітрообмін, вирішивши проблему неефективної вентиляції, і буде створювати комфортний мікроклімат. Тобто, він усуне причини появи цвілі, грибка, і тим самим запобіжить їх повторне утворення.

Де купити побутовий рекуператор Prana?

Купити побутовий рекуператор Prana з доставкою в будь-яке місто України ви можете в нашому магазині. Ми - офіційний центр продажів моделей Прана. Так що, купуючи у нас рекуператор даної марки, ви отримуєте оригінальне обладнання від виробника. Притому - за мінімальною ціною, яка на порядок нижче, ніж у інших.

Який побутовий рекуператор Prana вибрати?

До вибору побутового рекуператора Prana слід підходити дуже відповідально. Адже тут треба враховувати цілий ряд технічних характеристик: обсяг припливного повітря, обсяг витяжного повітря і т.д.

Якщо погано розбираєтеся в цьому питанні – зверніться за допомогою до наших експертів. Вони уточнять у вас деякі нюанси, після чого порадять, який побутовий рекуператор Prana вибрати для вашого будинку.

Який побутовий рекуператор Prana встановити?

Щоб побутовий рекуператор Prana ефективно справлявся зі своєю роботою, потрібно в першу чергу дивитися на рекомендовану площу. Це ключовий параметр, за яким відразу зрозуміло, вистачить потужності обладнання для вашої кімнати чи ні.

Також не забувайте дивитися на ККД рекуператора, енергоспоживання і додатковий функціонал, який робить його експлуатацію більш простою і комфортною.

Де купити побутовий рекуператор Prana з установкою?

У нашій магазині ви можете купити побутовий рекуператор Prana з установкою в Києві. У нас в штаті працюють досвідчені майстри, які виконають монтажні роботи по установці рекуператора на вищому рівні. Детальніше про наших фахівців і про те, як ми виконуємо установку дивіться на нашому сайті.

При покупці побутового рекуператора Prana з установкою в Києві ви отримуєте хорошу знижку за комплексне замовлення, а також подвійну гарантію – на саме обладнання, і на монтажні роботи.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання, замовте консультацію по телефону:

(044) 333 43 25

(067) 814 95 62

(050) 180 30 39

(093) 170 58 62

або по електронній пошті:

info@prana.com.ua

Передзвоніть мені

Монтаж рекуператорів Prana

Приклади монтажу рекуператорів Prana

Відео

Рекуператори PRANA - модельний ряд
Заміна фільтра. Рекуператор PRANA 150/200G/200C
Огляд рекуператора PRANA 150 / ПРАНА 150
Рекуператор PRANA
Монтаж рекуператорів Прана побутової серії
Що таке рекуператор? Навіщо встановлювати вентиляційні системи?
Вентиляційна система з рекуперацією тепла Prana-250
Вентиляційні системи PRANA
Рекуператори PRANA - модельний ряд
Заміна фільтра. Рекуператор PRANA 150/200G/200C
Огляд рекуператора PRANA 150 / ПРАНА 150
Рекуператор PRANA
Монтаж рекуператорів Прана побутової серії
Що таке рекуператор? Навіщо встановлювати вентиляційні системи?
Вентиляційна система з рекуперацією тепла Prana-250
Вентиляційні системи PRANA

Область застосування рекуператорів Prana

Будинки і квартири

Будинки і квартири

Школи та садочки

Школи та садочки

Кафе і ресторани

Кафе і ресторани

Офіси та магазини

Офіси та магазини

Офіційний центр продажів Прана в Україні

Наша компанія є офіційним центром продаж рекуператорів ТМ Прана. В наших офісах можна побачити та послухати побутові рекуператори. Ми завжди тримаємо рекуператори на складі. Наші спеціалісти прекрасно розуміються на обладнанні, як його краще застосувати та як його правильно змонтувати. Також ми спеціалізуємось на монтажу побутових рекуператорів prana по готовому ремонту. У нас є спеціальне професійне обладнання та досвід.

Принцип роботи рекуператорів Prana

Прана - інноваційна система вентиляції повітря. Головна відмінність рекуператорів - приплив і витяжка відпрацьованих повітряних мас здійснюється незалежно один від одного, без змішування потоків.

При виготовленні корпусу рекуператора виробником використовувався харчової пластик. Під час роботи повітряні потоки пропускаються через мідний теплообмінник, розміщений в робочому модулі. Завдяки цьому відпрацьоване повітря віддає тепло припливному прохолодному, при цьому здійснюється якісне провітрювання, видалення з приміщення частинок бруду, пилу.

Принцип роботи рекуператорів Prana

Кожному сезону притаманні свої особливості: влітку це нагрівання, а взимку - охолодження приміщення. Якщо правильно вибрати систему рекуперації, цього не станеться. Сьогодні все більшою популярністю користуються рекуператори бренду Prana, це мотивує компанію-виробника дотримуватися високих стандартів. Виготовлення виконується тільки з використанням екологічно чистих матеріалів, є сертифікат якості ЄС. В системі Прана не передбачені фільтри - тому завжди забезпечене свіже повітря максимальної енергетичної якості (до 95-97%). Провітрювання приміщення здійснюється при збереженні 91% тепла.

Комфорт використання та енергоефективність - важливі переваги системи. Влітку вдається забезпечувати прохолоду, не витрачаючи багато електроенергії (енергоспоживання пристроїв Prana не більше 30 Вт / год). Таким чином, можна задуматися про придбання менш потужного і, відповідно, дешевого кондиціонера. Аналогічна ситуація і з опалювальним устаткуванням - витрата буде значно нижче.

Проблеми від неправильної вентиляції

Появление плесени

Появление плесени

Запотевание окон

Запотевание окон

Поганий сон

Поганий сон

Головний біль

Головний біль

Акції

Здоровий мікроклімат в приміщенні – чисте повітря з комфортною температурою для проживаючих. Але досягти ідеальної "атмосфери" без використання спеціальних пристосувань нереально. Якщо ви втомилися боротися з грибком на стінах і вікнах, відчувати вогкість і дихати не свіжим повітрям, саме час придбати рекуператор Прана.

Що таке рекуператори

Рекуператор – вентиляційна установка, в якій приплив/витяжка виконуються одночасно без змішування потоків повітря. Таким чином, зберігається до 75 відсотків тепла, чого неможливо досягти зі стандартною вентиляцією в приміщенні. Головна особливість установки-збереження прохолоди в спекотну пору, а тепла - в зимові дні.

Рекуператор Prana забезпечує свіже повітря

Вентиляція Prana – призначення

Пристосування застосовується для забезпечення притоку свіжого і чистого повітря, при цьому забезпечивши відведення з приміщення забрудненого повітря. Даний процес відбувається з мінімальними витратами. Використовується в приватних будинках, квартирах, гаражах, складських приміщеннях, магазинах та інших приміщеннях.

Пристрій повністю безпечний і рекомендується до використання людям з алергічними реакціями та хворим на астму, так як не дає проникнути в приміщення вуличним алергенів і шкідливим бактеріям.

Технічні характеристики рекуператора Прана залежать від конкретної моделі. Обираючи виріб з представленої лінійки, зверніть увагу на діаметр робочого модуля установки, відсоток ефективності, додаткові можливості. Вся лінія рекуператорів має сучасний дизайн вентиляційних решіток. Обладнання ідеально впишеться в стилістику будь-якого інтер'єру.

Рекуператор Prana призначення

Побутові провітрювачі Prana-в чому переваги

Даний вентиляційний прилад характеризується низкою позитивних сторін. Основна риса рекуператора Прана - оптимальне співвідношення ціна/якість, що на сучасному ринку зустрічається досить рідко. Серед переваг пристрою також варто виділити такі аспекти:

 • мінімальний відсоток енергоспоживання;
 • зручне дистанційне керування;
 • просте обслуговування;
 • компактні розміри;
 • естетичний зовнішній вигляд.

Пристрій працює практично безшумно. У нічний час (при встановленні «Нічного режиму») шум не чути. Процес монтажу швидкий і не вимагає застосування широкого арсеналу інструментів. Конструкція не має звичних для вентиляційного обладнання фільтрів. Користувачеві не потрібно проводити постійно технічне обслуговування і міняти матеріали (фільтри). Вбудований мідний теплообмінник є природним антисептиком, який запобігає появі шкідливих бактерій. Мідь не деформується, не піддається корозії і не змінює своїх експлуатаційних параметрів навіть довгий термін служби.

Все це доводить, що рекуператор Прана купити дійсно вигідне рішення, так як ви отримуєте якісну, надійну та довговічну систему вентиляції. Також це можливість отримати приємний мікроклімат та істотно заощадити фінансові витрати.

Щоб остаточно переконатися в тому, що прилад дійсно є ефективною вентиляцією, вивчіть думки користувачів. Відгуки про рекуператор Прана говорять про те, що пристрій показує тільки позитивні експлуатаційні характеристики. Недоліків в роботі не виявлено.

Чому варто обрати Prana

Серед вентиляційного обладнання зустрічається безліч варіантів. Але рекуператори Прана – той випадок, коли всі параметри влаштовують покупця. Наддаючи перевагу даному приладу, ви отримуєте доступний, автономний, економічний апарат, який мінімізує втрати тепла/прохолоди з приміщення. Недоліки, які зустрічаються в стандартних вентиляційних системах-те, що ніколи вас не потурбує, використовуючи Прана. Це найбільш раціональний вихід серед існуючого вентиляційного обладнання. Тому, якщо ви шукайте варіант високої якості за прийнятну ціну – це те, що вам потрібно.

Рекуператор Прана - гідний вибір

Чому варто купити у нас припливно-витяжні установки Prana в магазині в Києві, Одесі і Львові

Наша компанія організовує продаж побутових рекуператорів Prana вже тривалий час і це нам успішно вдається. В асортименті 4 різновиди високофункціональних моделей. Кожна позиція супроводжується фото товару, розширеними технічними характеристиками. Ми зробили сервіс обслуговування максимально комфортним для кожного покупця. Пропонуємо зручні способи оплати, дбайливу і оперативну доставку кращими транспортними компаніями країни (є самовивіз).

Здійснюючи покупку у нас, ви отримуєте:

 • прийнятні ціни;
 • гарантійний термін;
 • справну продукцію без дефектів;
 • швидку обробку замовлення.

Щоб купити, відправте товар в кошик і заповніть представлені поля, вказавши дані для відправки та інші необхідні дані. Також можете зателефонувати за вказаним телефоном, оформивши замовлення разом з менеджером магазину. Наші фахівці готові надати цікаву інформацію щодо товару і умов замовлення. У нас ви зможете купити рекуператори Prana і створити в приміщенні здоровий мікроклімат.

Рекуперативні теплообмінники, їх особливості та переваги

Рекуператори з мідним теплообмінником PRANA – це якісне обладнання від надійного виробника, з допомогою якого можна створювати і підтримувати оптимальні кліматичні умови в приміщенні.

Особливості та переваги теплообмінників Прана

Сучасний ринок теплообмінників включає тисячі моделей різних типів, форм і матеріалів, що дозволяє придбати пристрої на будь-який смак: від паперових до керамічних. Мідні теплообмінники Прана користуються особливою популярністю у споживачів, так як мають ряд незаперечних переваг. Зокрема це:

 • високі показники теплопровідності матеріалу;
 • безпека для навколишнього середовища і здоров'я людини.

Показник теплопровідності теплообмінника є одним з найважливіших, адже головне завдання пристрою - це збереження тепла. Для порівняння, у бюджетних моделей зі свинцю і сталі він становить 35 і 45 Вт/(м3К), у заліза і алюмінію – 74 і 220 Вт / (м3К) відповідно. Якщо брати мідні теплообмінники Прана, то показник теплопровідності у них досягає 394 Вт/(м3К). Більш високі параметри може забезпечити тільки срібло, але з об'єктивних причин даний матеріал в таких пристроях не використовується.

Що стосується безпеки, то високоякісна німецька мідь, застосовувана в теплообмінниках Прана, має природний антисептичний ефект. Вона очищає припливне повітря і знезаражує його на іонному рівні, перешкоджає розвитку мікробів і бактерій. Завдяки цьому такі вироби повністю безпечні, в тому числі в приміщеннях з дітьми.

Докази якості

В лабораторії RadonGas, відомої у всьому світі, провівши ретельне дослідження теплообмінника, стверджують, що рекуператор PRANA здатний збільшити обсяг припливного повітря в кімнаті, а це, в свою чергу, позитивно впливає на оздоровчий ефект всього повітряного середовища. Надлишковий тиск не дозволяє накопичуватися газам радону, які часто проникають в житлові приміщення з шарів підземних грунтів. Саме тому лабораторія рекомендує продукцію даного бренду.

Ще одна важлива причина встановити в будинку теплообмінник PRANA - це попередження цвілі і грибка. Система вентиляції Прана перешкоджає застою повітря і підвищує його вологість. Завдяки їй в приміщенні зберігається комфортна температура, при цьому весь простір ефективно вентилюється. Це забезпечує здоровий і комфортний мікроклімат:

 • збалансований рівень вологості;
 • оптимальна температура;
 • чисте повітря на іонному рівні.

Читати далі

Сховати

 • Оплата та доставка
 • Гарантія
 • Обмін та повернення
 • Акції
 • Контакти
 • Правила користування сайтом

Будні:

Субота:

Неділя:

9:00 - 20:00

10:00 - 16:00

10:00 - 16:00